O nás / PRESTIGE BowTies / Luxusní společenské motýlky

Módní značku Prestige BowTies provozuje společnost Motýle.cz, která je největšim specialistem na společenské motýlky v České republice. Prestige BowTies vznikla jako vášeň a dnes je uznávanou celostvětovou značkou. Luxusní společenské motýlky zákaznici milují v Evropě, Americe i Ázíi a splňují jejich nejvyšší požadavky na design, kvalitu i použité materiály.

I přes raketový růst, Prestige BowTies stále představuje vášeň, se kterou náš tým neustále tvoří novou cestu a nové pojetí společenských motýlků. Pro nás společenský motýlek je nejen módním doplňkem, ale i uměleckým dílem, šperkem, který časem stoupá na ceně.

Pánsky dřevěný motýlek - PRESTIGE BowTies

Použité materiály při ruční výrobě společenských motýlků, patři do kategorie toho nejlepšiho. Exotické dřevo, exkluzivní kov, drahokamy...

Protože k luxusu patří ojedinelost, tvořime i motýlky, které jsou jediné na světě. Pravidělně tvořime speciální kolekce, které jsou jedinečné a každý společenský motýlek z těchto kolekcí ma svůj exkluzivní design. Známí umělci malují na naše motýlky své obrazy, známí módní designéři navrhují ladné tvary a jejich kombinace... Jen Vy můžete vlastnit jedinečný šperk.

Výroba luxusních společenských motýlků probíha výhradně ručně. Šikovné ruce mistra stroj nedokáže nahradit.

 

Spolěčenský motýlek ze dřeva / PRESTIGE BowTies