Doprava zdarma

Luxusní společenský motýlek SIMPLE - EBEN Luxusní dřevěný motýlek

3 999 Kč
Skladem

Nejvyšši formu elegance a kvality ukážete světu právě timto společenským motýlkem. Eben Africký je tím nejlepšim a nejkvalitnějšim materiálem pro nejlepši motýlek, Eben patří k nejvíce ceněným africkým dřevům a protože roste velice pomalu, jeho struktura je velice jemná, ale dřevo je velmi hutné. Z dálky vypadá jako textilní černý motýlek, ale při bližším prohlédnutí každý hned zjistí, že to je velice kvalitní dřevěný motýlek. Dřevo pochází z rovníkové západní Africké džungle.

Kategorie: SIMPLE - v jednoduchosti je krása
Záruka: 2 roky

Nejvyšši formu elegance a kvality ukážete světu právě timto motýlkem. Eben Africký je tím nejlepšim a nejkvalitnějšim materiálem pro nejlepši motýlek, Eben patří k nejvíce ceněným africkým dřevům a protože roste velice pomalu, jeho struktura je velice jemná, ale dřevo je velmi hutné. Z dálky vypadá jako textilní černý motýlek, ale při bližším prohlédnutí každý hned zjistí, že to je velice kvalitní dřevěný motýlek. Dřevo pochází z rovníkové západní Africké džungle.

Pánský společenský motýlek PRESTIGE BowTies SIMPLE - EBEN je vyráběn ručně a reprezentuje to nejlepší a nejluxusnější, co si můžete přát. Představuje krále zvířat mezi společenskými motýlky. Jeho vysoká elegance a exotický původ tvoří magickou kombinaci pro úspěšný život jeho majitele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: